Atletika pro děti

Přihlásit se k odběru zdroj Atletika pro děti
Aktualizace: 1 hodina 44 min zpět

Představujeme nový projekt: Atletika pro rodinu

21. Duben 2018 - 9:38
Český atletický svaz startuje nový projekt „Atletika pro celou rodinu“, který je zaměřen na pohybovou gramotnost a jehož patronkou je dlouholetá úspěšná reprezentantka Denisa Rosolová.

Vyškolili jsme "atleťácké rodiny" pro projekt Pohybové gramotnosti

16. Duben 2018 - 12:14
V sobotu 14. dubna jsme se sešli na pražské Jeseniovce se zájemci o účast v našem novém projektu Pohybová gramotnost- Atletika pro celou rodinu. Podnětné školení, které se neslo v duchu příjemné spolupráce, jistě nastartuje ve vybraných oddílech akce, které budou určené celým "atleťáckým" rodinám.

Konečně venku!

13. Duben 2018 - 12:30
Podívejte se, jak vypadaly první jarní tréninky malých atleťat ze ZŠ Postoloprty. Po zimě konečně děti cvičí venku!

Plzeňští cestovatelé vyrazili do Austrálie

11. Duben 2018 - 19:11
Přípravka při klubu AK Škoda Plzeň nám zaslala pěkný příspěvek do třetího "kola" našeho projektu Fandíme kontinentům. Cestovali jsme po východní části naší planety, plzeňáci se vydali do Austrálie.   „Tentokrát se naši malí dobrodruzi spolu s trenéry vydali do Austrálie. Nejprve jednoho z našich trenérů obklíčili hadi a nechtěli mu dát šanci utéct. Byli dlouzý, krátcí, hubení i tlustí. A aby vypadali hrozivěji vzpřímili svá těla vzhůru. Náš trenér se ale nedal a všechny je přemohl. Dalším naším zážitkem bylo setkání s klokany. Jak nás uviděli, začali se nám předvádět. Vyskakovali co nejvýše a ukazovali nám, jak jim nedělá problém překonat nejrůznější překážky. Poté jsme se mohli všichni zúčastnit zkoušky nácviku tance, zvaného haka, což určitě někteří znáte. Všichni jsme se při tom náramně bavili," popsali náplň třetího kontinentálního tréninku trenéři z přípravky AK Škoda Plzeň.

 

Startuje 5. ročník Štafetového poháru

9. Duben 2018 - 15:51
Ve středu 4. dubna se uskutečnilo vůbec první okresní kolo letošního 5. ročníku oblíbené týmové soutěže určené dětem z prvních stupňů základních škol. Mnohé z nich jsou zapojené i do našeho projektu Atletika pro děti do škol.

Čtvrtá, závěrčná fotogalerie australsko-oceánsko-asijského atletění

8. Duben 2018 - 18:32
Finišujeme! Z fotografií, které došly těsně před "uzávěrkou" nebo těsně po ní :-) , jsme pro vás připravili závěrečnou fotogalerii mapující vaše cestování po východní části zeměkoule.

Představuje se Běhálek

3. Duben 2018 - 14:54
Malé "běhálky" najdete ve středočeských Zlatníkách. Co je baví? A jak to vlastně ve Zlatníkách všechno začalo, vám přiblíží trenérka a zakladatelka přípravky, Eva Šafaříková.

Šestajovické Velikonoce

3. Duben 2018 - 14:25
Šestajovice najdete hned na východní hranici Prahy a tamní atletický oddíl je jedním z našich pilných přispěvatelů. Napsali nám i o tom, jak si užili Velikonoce.

Australsko-oceánsko-asijská trojka

2. Duben 2018 - 20:17
Podívejte se na třetí fotogalerii, která zachytila to nejlepší z vašeho australsko-oceánsko- asijského atletění.

Atletika pro děti přeje všem svým příznivcům hezké svátky jara!

27. Březen 2018 - 20:19
Doufáme, že si dosytosti užijete těch pár dní volna, které nám Velikonoce nadělily, a že se s vámi na začátku dubna sejdeme v super formě. Bude jí potřeba! Vyrážíme totiž do Afriky a bude nás ještě o celou tisícovku více, takže celkem 6400 fandících atleťáčků!

Březen v Postoloprtech

27. Březen 2018 - 20:04
O tom, co se dělo v jejich atletické školní přípravce, nám napsala paní učitelka a trenérka Jahnová.

Ta nejlepší fota z australsko-oceánsko- asijského atletění

25. Březen 2018 - 10:55
Už jen do konce března atletíme v Asii, Oceánii a Austrálii. Příspěvky, které nám zasíláte jsou plné skvělých nápadů a pěkných fotografií, o které se s vámi rádi podělíme. Prohlédněte si v pořadí druhou fotogalerii zachycující vaše cestování po světě v rámci projektu Fandíme kontinentům.

Ta nejlepší fota z australsko-oceánsko- asijského atletění

25. Březen 2018 - 10:55
Už jen do konce března atletíme v Asii, Oceánii a Austrálii. Příspěvky, které nám zasíláte jsou plné skvělých nápadů a pěkných fotografií, o které se s vámi rádi podělíme. Prohlédněte si v pořadí druhou fotogalerii zachycující vaše cestování po světě v rámci projektu Fandíme kontinentům.

Nadělte si atleťácká vajíčka

21. Březen 2018 - 17:55
Velikonoční svátky začínají už příští týden, takže jistě oceníte pár drobností ke stažení, které mohou zpestřit vaše tréninky.

Nadělte si atleťácká vajíčka

21. Březen 2018 - 17:55
Velikonoční svátky začínají už příští týden, takže jistě oceníte pár drobností ke stažení, které mohou zpestřit vaše tréninky.

Trutnovští atletíci si vyzkoušeli judo

19. Březen 2018 - 10:09
Trutnovští trenéři vzali cestování po světě jako příležitost, jak děti seznámit s ostatními sporty, které k daným kontinentům neodmyslitelně patří. Navštívili proto spřátelené oddíly ve svém okolí. Aktuálně vyrazili do Asie a do místního oddílu juda.

Maslákova africká výzva: Na černý kontinent v bojových barvách!

18. Březen 2018 - 7:05
Už za čtrnáct dní začíná poslední etapa našeho kontinentálního cestování. Vyrazíme společně do Afriky, kde všechny vaše aktivity bude bedlivě sledovat patron afrického týmu, vládce halových čtvrtek posledních let, Pavel Maslák. Nalaďte se spolu s ním do bojových barev a přijměte jeho výzvu. Vymyslete pro svůj tým vlastní pomalování a získejte pro malé atlety pěknou cenu.

Krátce z uherskohradišťska

15. Březen 2018 - 9:55
Malí atleťáci, AP Polešovjata, se 14. března zúčastnila krajského přeboru atletických přípravek na uherskohradišťsku.

Španělský den na uherskohradišťsku

9. Březen 2018 - 13:59
Necestujeme jen po Austrálii a Oceánii. :-) V rámci španělského dne si malí školáci ze ZŠ Polešovice vyzkoušeli i olympijské disciplíny z Barcelony 1992.

Dětská doskočiště opět do každého kraje

8. Březen 2018 - 10:32
I letos se do každého z krajů republiky dostane jedno nové dětské doskočiště. Je to už potřetí, co se snažíme pokrýt poptávku po specializovaném vybavení, které je úspěšně využíváno.

Stránky