Atletika pro děti

Přihlásit se k odběru zdroj Atletika pro děti
Aktualizace: 1 hodina 12 min zpět

Triatleťáčci nakreslili své trenéry

15. Listopad 2018 - 19:26
Pěkný nápad jak vyzdobit atletické deníčky měli trenéři z přípravky při Triatletu Karlovy Vary.

Temnotou NAHORU jako světlušky

13. Listopad 2018 - 10:13
Až do konce měsíce máte možnost přijmou naši výzvu Vyběhněte NAHORU! Už 5. listopadu ji přijali atleti z přípravky USK Provod Ústí nad Labem a vydali se do černočerné tmy.

Prima rodinné deníčky

12. Listopad 2018 - 11:04
Nahlédněte s námi do prima atleťáckých zápisníčků! Doprovázely rodinné sportování maminek, tatínků a malých atletů zapojených v letních měsících a na začátku podzimu do našeho nového projektu Pohybová gramotnost/Atletika pro celou rodinu.

Klub měsíce je opět tady!

12. Listopad 2018 - 10:46
Víme, že si rádi čtete o tom, jak to chodí v jiných přípravkách a právě proto pro vás připravujeme Klub měsíce. V listopadu představujeme přípravku při oddíle TJ Jiskra Havlíčkův Brod. Lidský nadhled a plno zajímavých postřehů do aktuálního článku vnesla Helena Bočková, která jako trenérka působí už čtyři desetiletí.

V listopadu představujeme přípravku při oddíle TJ Jiskra Havlíčkův Brod

8. Listopad 2018 - 9:19
Lidský nadhled a plno zajímavých postřehů... Přečtěte si zajímavé povídání s Helenou Bočkovou, která jako trenérka působí už čtyři desetiletí.

Inspirace do haly a do tělocvičny

6. Listopad 2018 - 8:56
Mnozí z vás v minulém nebo v tomto týdnu začínají trénovat už pěkně v teple pod střechou. Třeba malí atleti z klubu LS Kladno, kteří jsou na naší ilustrační fotografii. Hlavně pro nově zapojené mohou být v tomto období přínosné materiály, které se věnují přímo atletění v tělocvičně. Stáhněte si je a podívejte se na ně.

Kutnohorští atleti absolvovali štafetu 100 km k výročí 100 let republiky

5. Listopad 2018 - 11:05
Atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora si v sobotu 3. listopadu připomněl štafetou na 100 km výročí 100 let republiky. Do akce se zapojili členové všech 4 tréninkových skupin.

Lepení zvířátek vás baví

29. Říjen 2018 - 11:00
Nový interaktivní certifikát pro letošní ročník Atletika pro děti do škol sklízí úspěch na všech stranách. Dětem i učitelům se prostě líbí. :-)

Podzimní soutěž pro přípravky je tu. Vyběhněte NAHORU!

24. Říjen 2018 - 11:25
První z našich podzimních soutěží bude určena pro děti a trenéry zapojené do projektu Atletika pro děti, tedy atletíky sportující přímo v oddílech a klubech. Podzim je tradičně dobou vrcholící sezony přespolních běhů a podle příspěvků, které nám zasíláte, víme, že se jich rádi účastníte. Přijměte tedy naši výzvu a VYBĚHNĚTE NAHORU! Inspirovat se v naší podzimní soutěži totiž budeme běhy do vrchu, ve kterých jsou čeští reprezentanti dlouhodobě úspěšní a navzdory stále těžší konkurenci z nich pravidelně vozí cenné kovy z mistrovství světa i Evropy.

Děti z Havlíčkovy na Máchově běhu

23. Říjen 2018 - 9:00
V sobotu 13. října se na Mostné hoře uskutečnil 8. ročník Máchova běhu. Litoměřickou školu Havlíčkova, která s námi spolupracuje v rámci našich projektů, reprezentovalo 24 žáků z 1. stupně.

Sportovní projekt ZŠ Polešovice oceněn mezi třemi nejlepšími v Evropě

22. Říjen 2018 - 12:40
Základní škola Polešovice, kterou najdete na Uherskohradišťsku, je po celou dobu svého zapojení do našich projektů- Atletika pro děti, Atletika pro děti do škol a Atletika pro celou rodinu velmi aktivní. Těší nás, že škola byla za své rozmanité sportovní aktivity v rámci tělesné výchovy oceněna i na evropské úrovni.

Atletění v Táboře

18. Říjen 2018 - 9:29
Atletické deníčky si rozdali už i v ZŠ Zborovská v Táboře a v Jistebnici. Dětem se také velmi líbí certifikát, který jsme letos připravili pro projekt Atletika pro děti do škol.

Rodinné atletění v Polešovicích

16. Říjen 2018 - 9:47
Deníčky plné zaznamenaného rodinného atletění přinesly už i děti z uherskohradišťských Polešovic.

V říjnu představujeme přípravku při ASK Dipoli Černošice Dobřichovice

14. Říjen 2018 - 11:11
Váš oblíbený seriál, ve kterém představujeme přípravky z naší databáze, je opět tady. Tentokrát se podíváme do nově vzniklé přípravky ASK Dipoli Černošice Dobřichovice. Klub, který najdete na dvou tréninkových místech, má v současnosti dvě stovky dětí.

Valtice v novém kabátě

11. Říjen 2018 - 15:01
Štafetový běh Emila Zátopka otevřel 21. září polyfunkční hřiště, jehož součástí je i krásný ovál. Malí školáci a hlavně atleti z Valtic tak mají nové, skvělé zázemí.

Pozvěte Atíka na závody

8. Říjen 2018 - 15:07
Stále máte možnost zapůjčit si od nás našeho bývalého-sympatického maskota Atíka. Naposledy dělal dětem radost na závodech v Nové Včelnici.

Atletění v Blovicích

5. Říjen 2018 - 9:01
V Blovicích, které najdete na jih od Plzně, mají děti nyní možnost se věnovat atletice. Více nám napsal krajský manažer pro Plzeňský kraj, Miroslav Neuvirt.

Mrazivý přespolní běh

4. Říjen 2018 - 9:17
Součástí spolupráce s naším projektem Atletika pro děti do škol, je i zasílání krátkých zpráv o tom, co dané školy podnikají. Přečtěte si jedno z prvních zpravodajství ze ZŠ Děčín IV.

Pro letošní školní atletění jsme připravili hravý certifikát

2. Říjen 2018 - 9:38
Každým rokem se snažíme o zajímavou náplň našeho projektu, který už 5. rokem zpestřuje hodiny tělocviku na prvních stupních základních škol. Letos jsme pro školy připravili nový interaktivní certifikát, který bude po celých osm měsíců doprovázet atletické hrátky malých školáků.

Aktualizujeme databázi

1. Říjen 2018 - 8:39
Prosíme trenéry, aby překontrolovali údaje, které uvádějí v naší databázi a případné změny nám napsali. Umožníte tak rodičům, kteří v ní vyhledávají, aby dostávali aktuální informace.

Stránky