Atletika pro děti

Přihlásit se k odběru zdroj Atletika pro děti
Aktualizace: 1 hodina 29 min zpět

Pololetí se blíží. Děti můžete překvapit atleťáckým vysvědčením

21. Leden 2019 - 10:08
Poslední trénink před vysvědčením, které školáci dostanou příští týden ve čtvrtek, si můžete zpestřit rozdáním vysvědčení atletického.

Šakalí novoroční rodinný výlet

17. Leden 2019 - 9:53
Přesně v duchu rodinného atletění podnikli Šakali z pražských Kbel novoroční výlet do Sv. Jana pod Skalou.

Štafetky na sněhu

14. Leden 2019 - 13:43
Bílá nadílka zpestřila Štafetové školní hrátky v Polešovicích. Se sněhem se navíc Polešovjata popasovala kreativně. Napadlo by vás třeba, že nejlepší místo, kam umístit štafetový kroužek je bambule na kulichu?

„Jako první si štafetění vyzkoušeli páťáci a postupně se střídaly i ostatní třídy. Nemohli jsme začít ničím jiným, než správnou bludišťáckou honičkou a hned jsme využili kroužků místo peška. A pak přišly na řadu štafetky. Vyšlo nám to na tři týmy.   Startovali jsme z nejrůznějších pozic, sprintovali, běhali pozpátku, chodili jako kačenky, lezli po čtyřech, nosili kroužek na hlavě. Ale největší úspěch sklidili štafetové závody psích spřežení. Pěkně jsme si to užili, všichni byli pořádně mokří a unavení, ale moc spokojení,“ napsala nám trenérka Renata Šimková. A co bylo na celém štafetění nejzajímavější? „Zjistili jsme, že běhat ve sněhu je daleko namáhavější a těžší, než jsme mysleli,“ uzavírají Polešovjata.

Štafetky na sněhu

14. Leden 2019 - 13:43
Bílá nadílka zpestřila Štafetové školní hrátky v Polešovicích. Se sněhem se navíc Polešovjata popasovala kreativně. Napadlo by vás třeba, že nejlepší místo, kam umístit štafetový kroužek je bambule na kulichu?

Nábor s Denisou

10. Leden 2019 - 10:31
Patronka našeho prorodinného projektu Atletika pro celou rodinu, bývalá atletka a maminka dcerky Evelin, zavítala 9. ledna do nové přípravky v Loděnicích u Berouna. Pořádal se tam nábor, o který byl velký zájem.

Nábor s Denisou

10. Leden 2019 - 10:31
Patronka našeho prorodinného projektu Atletika pro celou rodinu, bývalá atletka a maminka dcerky Evelin, zavítala 9. ledna do nové přípravky v Loděnicích u Berouna. Pořádal se tam nábor, o který byl velký zájem.

Školní štafetové hrátky už jen do pololetí!

9. Leden 2019 - 14:00
První kolo tříkolového závodění, které jsme připravili jako náplň pro letošní ročník projektu Atletika pro děti do škol, nám pomalu končí. Už jen do konce ledna nám zapojené školy mohou zasílat krátké zprávy o tom, jakou formu štafetek pro své malé atlety připravily. A čeká je za to odměna. Štafetové kroužky.

Vyrazte na ZLATOU TRETRU!

7. Leden 2019 - 11:23
Jezdíte se svými malými atlety rádi na dospělácké akce? Minulý rok řada z vás vyrazila na Kontinentální pohár, letos to může být třeba ZLATÁ TRETRA. Pozor, už začal předprodej vstupenek a pro skupiny z oddílů je možné objednat vstupenky za 50 korun na osobu, pokud se vás zúčastní alespoň 30.

Představujeme přípravku AK Havířov. Na malé atlety tam bude "dohlížet" Pavel Maslák

4. Leden 2019 - 13:33
Jeden z nejúspěšnějších havířovských sportovců, Pavel Maslák, bude patronem a tváří v naší databázi nového klubu, AK Havířov. ,,Jsme rádi, že takový špičkový atlet jako je Pavel bude vzorem pro naše mladé atlety,'' říká předseda Richard Chmelík, kterého jsme pro lednový Klub měsíce vyzpovídali.

Opět začíná seriál: Klub měsíce

4. Leden 2019 - 13:32
Rádi bychom vám představili dění v některých přípravkách i trochu více podrobně, než jak je možno v kratších příspěvcích, které tvoří gros našeho atleťáckého zpravodajství. Jednou měsíčně tak u nás opět najdete i rozhovor s trenéry, kteří vám rádi poodhalí, jak to u nich v přípravkách chodí. V lednu vás zveme za malými atlety do AK Havířov. Průvodcem vám bude trenér a předseda klubu, Richard Chmelík.

Silvestrovská tombola byla rozebrána v rekordním čase :-)

3. Leden 2019 - 10:47
Jen dva dny – na Silvestra a na Nový rok jste si mohli psát o věcičky, které jsme pro vás nashromáždili během uplynulého roku. Největší zájem byl o stopky z Kontinentálního poháru a o růžové tričko z Berlína.

Ve Vrchlabí to žije

3. Leden 2019 - 9:57
Na sklonku minulého roku podnikli v přípravce při AO TJ Spartak Vrchlabí nejednu zajímavou akci. Děti prostě rády soutěží...

Vánoce, Vánoce přicházejí...

19. Prosinec 2018 - 10:52
Děkujeme všem, kdo nám zaslali pěkná PF a i my přejeme: pohodové svátky, vše NEJ do nového roku a hlavně veselou a kreativní atleťáckou mysl! :-)

Vyhrajte prima věcičky z naší 'atleťácké silvestrovské tomboly'!

17. Prosinec 2018 - 10:13
Je tu konec roku a k němu neodmyslitelně patří dobrá zábava. I my vás dnes chceme bavit a tak jsme pro vás připravili 'rychlo- tombolu' plnou atleťáckých drobností. Během celého roku pro vás sbíráme na nejrůznějších sportovních akcích upomínkové předměty. V letošní kolekci najdete například suvenýry až z dalekého Buenos Aires, kde probíhala Olympiáda dětí a mládeže nebo z ME dospěláků v Berlíně. Jak je získat?

Mikulášský běh ve Vyškově

17. Prosinec 2018 - 9:13
Jedno Mikulášské ohlédnutí, tentokrát od vyškovského Aháčku.

Napište si, přijedeme vás vyškolit

12. Prosinec 2018 - 10:08
V neděli 9. prosince měla v oddíle SK Vlčáci Mníšek pod Brdy premiéru nová forma školení, kterou bychom rádi v budoucnu nabízeli jako jednu z možností, jak vyškolit nové trenéry TAP. Přímo do středočeského oddílu totiž dorazili naši zkušení lektoři a školení pro tento nově vznikající oddíl udělali na místě.

Nadílka pro 20 nových atletických školních přípravek

10. Prosinec 2018 - 11:14
Už i poslední skupinka dvaceti atletických školních přípravek z projektu Atletika pro radost I. obdržela od Českého atletického svazu sadu pomůcek, které jim zpestří jejich školní atletění. Celkově tak za tři uplynulé roky dostalo atletickou výbavu 100 škol v celé České republice.

Nastrojili jsme pro vás atleťácký stromeček

10. Prosinec 2018 - 9:54
I tento rok jsme pro vás v adventním čase připravili atleticky nastrojený stromeček. Stalo se už milou tradicí, že ozdobami jsou nejúspěšnější atleti uplynulé sezony, kteří se zároveň umístili v anketě Atlet roku. Na špici tak najdete oštěpařku Nikolu Ogrodnikovou, vicemistryni Evropy a vítězku letošní ankety Atlet roku. Společnost jí dělá stříbrná chodkyně z letošního ME, Anežka Drahotová, koulař Tomáš Staněk, který si letos přivezl bronz z halového MS a čtvrté místo z ME pod širým nebem a další úspěšní sportovci, sportovní naděje a také kouč Ogrodnikové a Špotákové Rudolf Černý.

Atleťácký Mikuláš

6. Prosinec 2018 - 15:39

Podívejte se na fotogalerii z toho nejlepšího, co proběhlo na Mikuláše. 

Polešovické čertoviny

4. Prosinec 2018 - 8:56
Opět po roce se malí atleťáčci z Polešovic proměnili v čertíky.

Stránky