Přihlášky

Pokud máte zájem, aby Vaše dítě navštěvovalo oddíl Sportovní přípravy, zde je stručný postup, jak na to.

  1. DOSTALI JSTE POZVÁNKU NA EMAIL? POSTUPUJTE PODLE EMAILU!
  2. Pokud nepřišel email, tak postupujte takto.... zaregistrujte (nebo přihlašte, pokud jste k nám do všestrannosti již někdy chodili).
  3. Kontaktujte nás a ověřte si volné místo - e-mail, telefon máme 777073773.
  4. Po registraci nám dopřejte chvíli času, než budeme v práci sedět u klubové platformy a autorizujeme vaši přihlášku. Pokud máme plno, budete v pořadí a pozveme vás, až se uvolní místo.
  5. Až přijde e-mail, postupujte podle pokynů. Máte na to sice 30 dní, ale na nic nečekejte, ať máme vše v pořádku a vy můžete jít na trénink! Dávejte pozor při vyplňování. Občas nám zákonný zástupce skončí jako člen atd. Jsou s tím pak zbytečné trable pro kancelář. Podrobněji se můžete nechat poučit zde.
  6. Když začínáte chodit na sportovní přípravu, nechte si vystavit potvrzení od lékaře "na sportovní všestrannost a atletiku". Že je dítě zdravotně způsobilé absolvovat tréninky a soutěže. Nemusí být od sportovního lékaře - nejde o vrcholový sport, ani článek péče o talentovanou mládež. Formulář má často praktický lékař ve svém systému, jen si nechejte správně vyplnit podle tohoto vzoru.
  7. Po prvním přihlášení nahrajte foto dítěte do EOSu v digitální podobě. Lépe si děti zapamatují trenéři a my následně fotografii použijeme na vytvoření sokolské průkazky.

V současné době jsou všechna místa pro školní rok 2023/24 obsazena.